Freelance Kazanç ve Tasarım Eğitimleri

Merhaba benim adım Erman yaklaşık 11 yıldan fazla süredir grafik tasarım çalışmaları yapıyorum.Freelance (serbest) olarak ,maaşlı işlerde ve kendi ajansımı da kurarak birçok tecrübe ve deneyim sahibi oldum.Bu süre içersin de yüzlerce firmaya hizmetler verdim ve binlerce öğrenciye eğitim verdim.Şimdi bu tecrübelerimi seninle paylaşmak istiyorum.Birebir özel ders almak istiyorsan aşağıdaki eğitim konularından ihtiyacın olanları seçtikten sonra benimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsin.

Eğitim Konuları


Logo Tasarımı

Logo tasarımına dair en detaylı bilgileri öğreneceksin.Birçok logo çalışmasını beraber yapacağız.Hızlı ve kaliteli logolar üretip bunları nasıl satacağını ve kazanç sağlayacağını göreceksin.


Hızlı ve Kaliteli Tasarımlar Üretmek

Eğer tasarım yaparken çok zaman kaybediyorsan bu eğitim tam sana göre.En hızlı ve kaliteli tasarımları nasıl yapacağını öğreneceksin.Birçok site,program ve araçları sana önereceğim bunlar sayesinde işlerin çok daha fazla hızlanacak.


Sosyal Medya Eğitimi

Sosyal medyayı en etkili ve doğru şekilde nasıl kullanacağını öğreneceksin.Sosyal medya tasarımları ve paylaşımlarını doğru organize edeceğiz.Yanlışları ve doğruları anlayıp müşteri bulma ve takipçi edinme konusunda daha etkili çalışmalar yapacağız.


Freelance Kazanç Yöntemleri

Freelance çalışıyor ama kazanamıyorsan bu eğitim tam senlik.Freelance çalışma mantığını ve nasıl kazancını artırabileceğini öğreneceksin.Hangi siteler ve hangi yöntemler ile kazancını nasıl katlayabileceğini sana göstereceğim.


Müşteriler İle Doğru İletişim

Müşteriler ile sorunlar mı yaşıyorsun.Sürekli aynı sorunlu müşteriler seni mi buluyor.Bu eğitimden sonra tüm bu sorunlardan kurtulacaksın.Doğru iletişim yöntemleri ile sorunsuz müşteriler ve daha çok kazanç seni bekliyor olacak.


Portföy Oluşturmak

En hızlı ve kaliteli portföy nasıl oluşturulur bunları sana anlatacağım.Birlikte senin portföy siteni ve hesaplarını oluşturup düzenleyeceğiz.


Whatsapp : 0506 502 57 84

Web Site : www.e-tasarim.org