Size En Güvenilir Gelen Kişi Hangisi?


Eğer size en güvenilir gelen kişi 
1 numaradaki bu şahıs ise, bu sizin doğaya, doğayla özdeşik yaşama olan özleminizi gösterir. Hatta kasaba, köy gibi yeşillikler içinde, şehir hayatından uzak bir yerlerde yaşama gibi bir hayale sahip olmanız gayet olasıdır. Ruhu doğayla bütünleştiği zaman huzur bulabilen insanlardansınız. Dağınık saçlı, kısık gözlü, yanık tenli ve üzerindeki modern kıyafeti tam oturmamış ve emanet gibi duran bu şahıs aslında çiftçidir.(peasant) Sizin en güvenilir kişi olarak bu şahsı seçmeniz doğal hayata olan özlemin izin bilinçaltı yansımasını temsil eder. 

2 numarayı seçtiyseniz; Size en çok güven veren kişi olarak 2 numarayı seçtiyseniz, bu cömert, eli açık ve çabuk güvenen biri olduğunuzu işaret etmektedir. Sırf kıyamadığınız için, arkadaşlarınıza borç verebilir ya da onlar için harcama yapmakta çekinmeye bilirsiniz. Buna iyi niyetinizde eklenince bu durumu suistimal etmek isteyen bazı tanıdıklarınızca kullanıldığınız zamanlar çok olmuş olabilir. Çünkü seçtiğiniz kişi bir bankacıdır.(banker) Bankacıya güven duymanız, parasal konulardaki iyi niyetinizin ve saflığınızın yansımasıdır.

3 numarayı seçtiyseniz; kendinizi geliştirmeye, araştırmaya ve eğitime verdiğiniz önemi temsil eder. Sizi geliştirecek konularda, okumalar ve araştırmalar yapıyor olmanız gayet olasıdır. Kendiniz eğitim hayatınıza devam edemediyseniz bile tanıdıklarınızı ve çevrenizde sizden yaşça küçükleri bu konuda en çok cesaretlendiren kişilerden biri olmanız çok büyük bir olasılıktır. Seçtiğiniz karakter ince kravatı, iyi taranmış saçları ve temiz traşı ile bir öğretmendir.

4 numaralı şahsı seçtiyseniz; Bu sizin adalete ve eşitliğe duyduğunuz özlemi ve bu değerlere verdiğiniz önemi gösterir. Haksızlığa gelemiyorsunuz. Kendi çevrenizde, etki alanınızda adaletsizliklere karşı geliyorsunuz ancak yaşadığınız çevrede meydana gelen ve gücünüzün yetmediği adaletsizliklerden ötürü çaresiz hissediyor olabilirsiniz. En güvenilir kişi olarak yargıç(judge) karakterini seçmeniz eşitliğe verdiğiniz önemi ve adalete duyduğunuz özlemin temsilcisidir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar