3 Eylül 2018 Pazartesi

Bir Eğitim Gönüllüsünün Hikayesi

İlk olarak facebook ta aşağıda paylaştığım video ile tanıştım kendisiyle.Harika bir hikaye ile kalplerimize dokunuyordu.Araştırmayı seven biri olarak hemen araştırmaya başladım.Ziya Şakir Yılmaz kimdi?Neden bu videoyu çekmişti?Bu tarz başka videoları var mıydı?Kendi web sitesine,youtube kanalına,facebook ve instagram sayfalarına ulaştım.Tam da aradığım harika eğitim videoları içerikleri üreten harika bir insan profili gördüm.Hemen takibe aldım.
Kendisini takip ettikçe gördüm ki işinde çok profesyonel,paylaşımcı ve kişisel gelişimi çok üst düzeye ulaşmış biri.Birçok videosunu izledikten sonra kendisine mesaj attım ve tanıştık.
Yazmış olduğu birde kitabı var Ziya beyin Size bir sır vereyim mi? kitabın adı.Hayata dair harika sırlar içeren başucu olabilecek bir kitap.Okudukça içinde kayboluyorsunuz tekrar okumak ve sevdiğiniz kişilere tavsiye etmek istiyorsunuz.
Ziya beyi anlatmakla bitiremem diye düşünüyorum en iyisi siz de onun sosyal medya sayfalarını ve web sitesini takip ve ziyaret edip daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.
Facebook
İnstagram
Youtube
Web Sitesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder